7

Zombių žemė / Zombieland (2009)

Autorius: rembinis Data: 25 Gruodžio 2017 15:40 Peržiūrėjo: 3511
Zombių žemė / Zombieland (2009) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2009
Žanras: Komedija / Siaubo
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 01:27:42
Kokybė: BDRip
Režisierius: Ruben Fleischer
Vaidina: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray, Derek Graf ...


Filmo siužetas:

Iki šiol Lietuvos ekranus kraujais aptaškydavę alkani zombiai buvo nusiteikę piktai ir įžuliai ("28 dienos po", "30 nakties dienų"). "Borato" kūrybinėje grupėje padirbėjęs praktikantas debiutantas Rubenas Fleischeris linksmai ir žaismingai vaizduoja šėtonišką invaziją prieš žmoniją. Apokaliptinės siaubo komedijos šaknis pasėjo išradingasis brito Edgaro Wrighto kultinė absurdiško angliško humoro zombiada "Shaun of the Dead", kuri, deja, nebuvo rodyta mūsų teritorijoje, bet įkvėpė amerikiečių parodijuotojus.

Dabar dvigubai pasimėgausime su išlikusiais gyvaisiais bepročiais Woody Harrelsonu ir Jesse Eisenbergu. Iš baimės pavirsti zombiais jie šaudys iš automatų, daužys beisbolo lazdomis, visai kitaip trankys ir traiškys įkyriuosius tamsos karalystės pasiuntinius. Ištuštėjusiame atrakcionų parke pasislėpusių medžiotojų gretas papildys dvi perspektyvios aktorės Emma Stone ("Kietakiaušiai", "Vaikinams tai patinka") ir Abigail Breslin ("Mažoji mis", "Meilės receptas"). Merginoms teko pasisemti naujų įgūdžių - išmokti šaudyti ir išstudijuoti 47 zombių naikinimo technologijas.

Didžiausią porciją intrigos atridens epizodiniais zombiai atidundėję svečiai. Linksmasis superkomikas Billas Murray'us, seksualioji ukrainiečių legionierė Mila Kunis, etatinis širžių ėdikas Matthew McConaughey, bloga graži mergaitė Amber Heard ir daugelis kitų nežinomųjų pavirs nevalyvais kraujo siurbikais, skaudžiai kandančiais aštriadančiais ir nemirštančiais žiauruoliais. Woody Harrelsonas taip įsijautė į bebaimio zombių niokotojo vaidmenį, kad iš filmavimo grįžęs namo į Niujorką sumušė nuolat persekiojantį paparacą ir po to pasiaiškino, kad įkyrusis fotografas pasirodė panašus į tikrą zombį.Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети randajad Komentarai

Grupė: Vartotojas

12 Gruodžio 2014 22:27
Prikolnas filmas :P
Не в сети Deivis102 Komentarai

Grupė: Vartotojas

17 Sausio 2015 10:07
Tai jau tikrai ;D
Не в сети ssdsddf98898 Komentarai

Grupė: Vartotojas

31 Gruodžio 2015 14:23
prikolas tas filmas:D
Не в сети Timothysar Komentarai

Grupė: Vartotojas

28 Sausio 2018 15:45
Я еще не показывал вам сайт?
-----


мини офис в москве
-----
Смайликов жаль нет в чате


аренда офиса
-----
Кто пользуется банком втб в москве?


http://vtb-lichniy-kabinet.ru/
-----
Инетересная запись у вас


page
Не в сети AnnaFrolova Komentarai

Grupė: Vartotojas

2 Geg. 2018 15:02
Не в сети AnnaBerkova Komentarai

Grupė: Vartotojas

21 Liepos 2018 20:34
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.