1

Nelauktas smūgis / Sucker Punch (2011)

Autorius: rembinis Data: 25 Gruodžio 2017 15:40 Peržiūrėjo: 1763
Nelauktas smūgis / Sucker Punch (2011) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2011
Žanras: Veiksmo / Nuotykių / Fantastinis
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 01:49:45
Kokybė: BDRip
Režisierius: Zack Snyder
Vaidina: Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone, Vanessa Hudgens, Jamie Chung, Carla Gugino, Oscar Isaac, Jon Hamm, Scott Glenn, Richard Cetrone, Gerard Plunkett, Malcolm Scott, Ron Selmour, Alan C. Peterson, Revard Dufresne ...


Filmo siužetas:

Paauglę piktas patėvis uždaro į psichiatrinė ligoninę. Bandydama susidoroti su nepakeliama realybe, mergina pasitraukia į fantazijų pasaulį. Čia gimsta pabėgimo planas...

Paauglę (Emily Browning) prieš jos valią patėvis uždaro į psichiatrinę ligoninę. Tačiau ji neprarado troškimo gyventi. Tiesiog jai tenka griebtis kitokių būdų, kad atgautų buvusį gyvenimą: ji pasitraukia į fantazijų pasaulį. Čia jos neriboja nei laikas, nei erdvė – ji laisva keliauti ir daryti ką nori. Merginos protas ištrina ribas tarp fantazijos ir realybės. Prasideda neįtikėtini nuotykiai. Tačiau didžiausias jos noras – susigrąžinti laisvę, pasprukti iš ligoninės. Pasiryžusi atsikovoti vietą po saule, paauglė įtikina kartu pabėgti dar keturias merginas: Raketą (akt. Jena Malone), Blondinę (akt. Vanessa Hudgens), Gintarę (akt. Jamie Chung) ir Pelėžirnę (akt. Abbie Cornish). Drauge joms pakaks jėgų įveikti priešus ir ligoninės sienas. Merginos leidžiasi į žygį fantazijos šalyje, kur sutinka keisčiausias būtybes ir stoja į fantastiškus mūšius su neregėtais monstrais. Kiekviename žingsnyje merginoms tenka spręsti, ką jos pasiruošusios aukoti, kad liktų gyvos. Tačiau padedant Išminčiui(akt. Scott Glenn) jų nepaprasta kelionė – jei pasiseks – išlaisvins visas penkias narsuoles.

„Nelauktas smūgis“ – didinga fantastinis filmas, kuris jus nukels į gyvą beribę jaunos merginos vaizduotę, suteikiančią jai progą pabėgti iš tamsios ir niūrios realybės.Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети Timothysar Komentarai

Grupė: Vartotojas

30 Sausio 2018 01:44
Так я и думал, но вы все же молодцы
-----


офисы http://officepodklyuch.ru
-----
Наш разговор продолжиться позже


продажа офисов в бизнес центрах
-----
Инетересная запись у вас


http://aktivator.3dn.ru/
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.