1

Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo / The 100-Year-Old Man Who Climbed Out of the Window and Disappeared (2013)

Autorius: Marxas Data: 05 Gruodžio 2017 01:19 Peržiūrėjo: 1759
Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo / The 100-Year-Old Man Who Climbed Out of the Window and Disappeared (2013) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2013
Žanras: Nuotykių, Komedija
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 1:54:17
Kokybė: BDRip
Režisierius: Felix Herngren
Vaidina: Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg, Mia Skäringer, Jens Hultén, Bianca Cruzeiro, Alan Ford, David Shackleton, George Nikoloff


Filmo siužetas:

Nugyvenęs ilgą ir gražų gyvenimą, artėjant prie šimtmečio Alanas Karlsonas atsiduria senelių namuose, tikėdamas, kad tai - jau paskutinė stotelė. Tačiau sveikata vyras niekuomet nesiskundė, o leisti dienas su nukvakusiais senukais irgi nebuvo Alano svajonė. Todėl savo 100 metų jubiliejų vyras nusprendžia atšvęsti su trenksmu: išsiruošti į dar vieną kelionę, kokių jo gyvenime jau buvo tūkstančiai. Vien su šlepetėmis (kad niekas neįtartų), Alanas išlipa pro langą ir dingsta.

Kupina staigmenų ir netikėtų įvykių (nusikaltėliai, pinigų prikimšti lagaminai ir mirštantys drambliai) šimtamečio kelionė pasakojama kartu su jo ankstesnio gyvenimo nutikimais. Buvęs sprogmenų ekspertas dalyvavo vos ne visuose pagrindiniuose XX amžiaus įvykiuose. Alanui teko pabendrauti su Stalinu, Čerčiliu, būsimu JAV prezidentu Hariu Trumenu, Mao, generolu Franku, Prancūzijos vadovu Šarliu de Goliu ir daugybe kitų istorinių asmenybių. Negana to, tai nebuvo paprasti pabendravimai. Pasirodo, Alano veiksmai buvo lemtingi XX-ojo amžiaus istorijai.

„Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo" yra debiutinis švedų rašytojo Jonas'o Jonasson'o romanas, išleistas 2009 m. Knyga tapo bestseleriu ne tik tėvynėje, bet ir užsienyje (Lietuvoje romanas išleistas prieš dvejus metus). Pagal knygą sukurta komedija jau parodyta daugiau nei 40-yje pasaulio valstybių, uždirbusi daugiau nei 50 mln. dolerių ir yra pelningiausias visų laikų Švedijos filmas.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети ignas994 Komentarai

Grupė: Vartotojas

25 Gruodžio 2014 20:44
Gera joke doze lol bravo
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.