2

Dėžinukai / The Boxtrolls (2014)

Autorius: mindaugas Data: 16 Lapkričio 2017 02:07 Peržiūrėjo: 5239
Dėžinukai / The Boxtrolls (2014) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2014
Žanras: Komedija, Animacija, Šeimai, Fantastinis, Nuotykiai
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 100 min.
Kokybė: BDRip
Režisierius: Graham Annable, Anthony Stacchi
Vaidina: Elle Fanning, Simon Pegg, Toni Collette, Ben Kingsley, Isaac Hempstead Wright …


Filmo siužetas:

Milžiniško populiarumo sulaukusių animacinių filmų „Paranormanas“ bei „Koralaina ir slaptas pasaulis“ kūrėjai pristato populiarios Alano Snou pasakos „Čia gyvena monstrai“ ekranizaciją filme „Dėžinukai“.

Šeimų būna įvairių, tačiau mažojo Egio artimieji mažų mažiausiai nepanašūs į tradicinę šeimą... Našlaičiu likusį berniuką supa aibė įvairiaspalvių monstrų, keliančių siaubą Sūrbridžo gyventojams. Dėžinukais vadinamų pabaisų namai – požemių labirintai, jų drabužiai – dėžės, maistas – šiukšlės, o linksmiausia pramoga – gąsdinimas! Tačiau visoms istorijoms vieną dieną ateina galas – neapsikentusi nesibaigiančių monstrų išdaigų, miesto dezinfekcijos tarnyba nusprendžia nusikratyti pabaisomis, kurios, anot legendų, naktimis vagia Sūrbridžo gyventojų vaikus ir sūrį.

Tačiau ar dėžinukai iš tiesų yra tokie kraugeriški monstrai, kokiais juos piešia nieko apie pabaisas neišmanantys miestelėnai? Mažasis jų globotinis Egis ryžtasi kartą ir visiems laikams Sūrbridžo gyventojams įrodyti, jog mažieji dėžinukai – žavūs ir geraširdžiai sutvėrimai, labiau už viską bijantys... žmonių! Tačiau ne viskas pasirodo esą taip paprasta – Egio kelyje tyko aibė nuotykių, piktai nusiteikusių miestelėnų ir viena už kitą smagesnės dėžinukų išdaigos. Berniukui tenka misija ne tik apsaugoti savo draugus ir šeimą, tačiau ir užkariauti jam vis labiau patinkančios mergaitės širdį.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети irmantas84 Komentarai

Grupė: Vartotojas

20 Kovo 2015 15:38
nerodo parsisiuntus
Не в сети sg75 Komentarai

Grupė: Vartotojas

29 Sausio 2016 18:36
Per VLC reikia paleisti.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.