2

Džesis ir Petas | Postman Pat: The Movie (2014)

Autorius: mindaugas Data: 26 Spalio 2017 04:30 Peržiūrėjo: 2247
Džesis ir Petas | Postman Pat: The Movie (2014) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2014
Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai
Kalba: LT (Prof., Daugiabalsis)
Trukmė: 1:27:13
Kokybė: DVDRip
Režisierius: Mike Disa
Vaidina: Jim Broadbent, Jane Carr, Robin Atkin Downes, Susan Duerden, Kieron Elliott, Greg Ellis, Rupert Grint, Dan Hildebrand, Ronan Keating, Stephen Mangan, Parminder Nagra, T.J. Ramini, Enn Reitel, Darren Richardson, Julian Stone ...


Filmo siužetas:

amirškite netašytą laiškanešį Pečkiną iš Prostakvašino kaimo. Animacinėje komedijoje visai šeimai „Džesis ir Petas“ („Postman Pat: The Movie“) į kino ekranus atkeliauja Britanijos pašto tarnybos pažiba – siuntinių pristatymo meistras Petas ir nutrūktgalvis jo katinas Džesis, apie kuriuos animacinį serialą beveik tris dešimtmečius rodė BBC.

Draugiškas ir visų mylimas paštininkas Petas dirba mėgstamą darbą ir gyvena ramų gyvenimą mažame Britanijos miestelyje. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms jis patenka į nacionalinį televizijos talentų šou, kuriame paaiškėja, kad būti pačiu profesionaliausiu paštininku ne vienintelis Peto talentas. Savo dainavimu sužavėjęs komisiją ir visą šalį jis patenka į finalą.

Tačiau vos spėjus išgarsėti aplinkui iškarto atsiranda pavyduolių, o Peto konkurentai finale nusiteikę padaryti bet ką, kad tik nugalėtų paštininką. Lyg rūpesčių būtų negana, pašto vadovybė nusprendžia, kad laikinai Petą pavaduos pagal jo atvaizdą sukurtas robotas „Petobotas 3000“, kuriam talkins katinas „Džesobotas“. Artėjant nacionalinio talentų šou finalui painiava auga, o pats Petas vis geriau supranta, kad turtai, šlovė ir naujutėlaitis žvaigždės kostiumas gali iš jo atimti brangiausius dalykus – mylinčią šeimą, draugus ir sąžiningu darbu užsitarnautą pagarbą.

Net ir elektroninio pašto laikais filmukas apie paštininką Petą Jungtinėje Karalystėje išliko fenomenaliai populiarus. Su juo užaugo ne viena karta, kuriai subtilaus humoro istorijos apie geraširdį ir visų mėgstamą paštininką tapo animacijos klasika. „Džesis ir Petas“ – tai komedija, kuri papasakos įdomią ir pamokančią istoriją ir suaugusius įtrauks ne mažiau nei vaikus.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети sg75 Komentarai

Grupė: Vartotojas

31 Sausio 2015 17:05
labai fainas filmas car dada geras filmas
Не в сети Dovydas.P Komentarai

Grupė: Vartotojas

26 Geg. 2016 13:54
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.