0

Žiemos karas / The winter war / Talvisota (1989)

Autorius: NERUX Data: 24 Birželio 2017 17:25 Peržiūrėjo: 1874
Žiemos karas / The winter war / Talvisota (1989) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 1989
Žanras: Drama, Karinis
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 3:09:11min
Kokybė: BDRip
Režisierius: Pekka Parikka
Vaidina: Taneli Mäkelä, Vesa Vierikko, Heikki Paavilainen, Antti Raivio, Esko Kovero, Vesa Mäkelä, Aarno Sulkanen, Kari Kihlström, ....


Filmo siužetas:

1939–40 metų žiemą galinga sovietų kariuomenė užpuolė Suomiją. Nepaisant įspūdingos žmonių ir technikos persvaros, sovietai ilgai neįveikė svarbiausių suomių apsaugos fortų. Suomiai buvo puikiai parengti, aukštos moralės ir puikiai pažinojo kovų teritoriją. Daugelis karių kovojo savo ginklais ir civiliais drabužiais. Jie taikė ir partizaninės kovos metodus.

Didelių nuostolių agresoriams pridarė maži ginkluoti slidininkų patruliai. Šliuoždami slidėmis jie mėtė į priešus butelius su degamuoju skysčiu – taip atsirado pavadinimas „Molotovo kokteilis“. Kuklios suomių pajėgos ekstremaliomis sąlygomis net 105 dienas atmušinėjo nuolatines Raudonosios Armijos atakas ir toji patyrė didžiulius praradimus. Šis filmas – tai batalinis epas apie didvyrišką tos nedidelės kariuomenės kovą.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.