1

Makbetas / Macbeth (2015) LT SUB

Autorius: mindaugas Data: 21 Gruodžio 2016 21:35 Peržiūrėjo: 903
Makbetas / Macbeth (2015) LT SUB parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2015
Žanras: Drama, Karinis
Kalba: Lietuvių (Subtitrai)
Trukmė: 113 min
Kokybė: BRRip
Režisierius: Justin Kurzel
Vaidina: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jack Madigan, Paddy Considine, Lynn Kennedy, David Hayman


Filmo siužetas:

Škotijos kunigaikščio Makbeto (akt. Michael Fassbender) gyvenimą aukštyn kojomis apverčia raganų išpranašautas pažadas – vieną dieną jis taps Škotijos karaliumi. Užvaldytas šios minties Makbetas kone praranda protą – dėl sosto jis pasiryžęs viskam. Šiuos vyro planus entuziastingai palaiko ir jo žmona gražuolė Ledi Makbet (akt. Marion Cotillard), kurstanti sutuoktinį tapti nuožmiausiu visų laikų Škotijos valdovu.

Garbėtroška Makbetas neilgai trukus tampa tikru tironu – dėl valdžios jis nužudo teisėtą Škotijos karalių Dankaną (akt. David Thewlis), tačiau tik žengęs ši žingsnį jis suvokia padaręs didžiausią klaidą savo gyvenime. Jo laimę pradeda temdyti nepakeliamas kaltės jausmas ir paranoja, kad už visą blogį jam teks atsakyti dvigubai...

Ekranizuoti jau kelis šimtmečius skaičiuojančią istoriją ryžosi australų kino režisierius Justinas Kurzelis (Lietuvoje žiūrovai turėjo galimybę pamatyti jo filmą „Sniego miestas“). Jaudinantis kūrinys kino festivaliuose buvo sutiktas ovacijomis, ir Kanų kino festivalyje nominuotas „Auksinei palmės šakelei“.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka žavioji „Oskaro“ laureatė Marion Cotillard, kuriai buvo patikėtas Ledi Makbet vaidmuo, ir „Oskarui“ nominuotas aktorius Michaelis Fassbenderis, įkūnijantis patį Makbetą.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети mantasirvida Komentarai

Grupė: Vartotojas

1 Vasario 2016 20:05
igarsinkit lt
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.