2

Piktieji Paukščiai. Filmas / The Angry Birds Movie (2016)

Autorius: mindaugas Data: 08 Gruodžio 2016 00:46 Peržiūrėjo: 6177
Piktieji Paukščiai. Filmas / The Angry Birds Movie (2016) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2016
Žanras: Animaciniai, Veiksmo, Komedijos, Šeimai
Kalba: RU (Prof, Daugiabalsis)
Trukmė: 01:27:14
Kokybė: TS (prasta)
Režisierius: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Vaidina: Peter Dinklage, Jason Sudeikis, Keegan-Michael Key, Bill Hader, Kate McKinnon, Tony Hale, Geoffrey Arend, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph, Danielle Brooks...


Filmo siužetas:

“Piktieji paukščiukai. Filmas” pasakos apie atokioje atogrąžų saloje gyvenančią laimingą naivių, neskraidančių ir apie išorinį pasaulį nieko nenutuokiančių paukščių bendruomenę. Žinoma, kaip ir kiekvienoje bendruomenėje, yra keletas individų, iškrentančių iš bendro konteksto – tiek naivumo, tiek laimės prasme. Raudonukas, nuo pat vaikystės kentęs patyčias dėl savo vešlių antakių, turi pykčio valdymo problemų. Čakas kenčia nuo hiperaktyvumo, o Bomba – nuo Netikėtų Sprogimų Sindromo.

Vieną dieną paukščiai sulaukia netikėtų ir nematytų svečių: žalių padarų, prisistatančių kiaulėmis. Draugiški salos gyventojai širdingai priima atvykėlius, surengia jiems trenksmingą pasveikinimo vakarėlį ir tiesiog trykšta džiaugsmu dėl naujųjų draugų. Išskyrus Raudonuką, kuris įsitikinęs, kad kiaulės kažką rezga ir toli gražu nėra tokios geranoriškos, kokiomis dedasi.Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети cddiskas Komentarai

Grupė: Vartotojas

22 Geg. 2016 14:18
sveiki gal žinote iš kur galima atsisiūsti lietuvių kalbos vertimą?
Не в сети MisterGamer Komentarai

Grupė: Vartotojas

22 Geg. 2016 16:12
nera dar lietuviu kalba
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.